Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Українському виборі" Медведчука відхрестилися від Рубана

Організація заявила, що просто "надавала майданчик" для діяльності підозрюваного.

Організація "Український вибір", лідером якої є Віктор Медведчук, прокоментувала доповідь СБУ про діяльність глави Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана.

В "Українському виборі" від Рубана відхрещуються.

"Перш за все необхідно підкреслити, що Володимир Рубан не є і ніколи не був членом Громадського руху "Український вибір"", - повідомляється в офіційному коментарі на сайті організації.

У тексті звернення зазначається, що до проектів Рубана "Український вибір" відношення не має. Вони, згідно із заявою, просто надавали переговірнику майданчики – розміщення блогів і статей на сайті, допомогу в організації та проведенні заходів, запрошення в якості експерта на публічні обговорення та інше.

Окремо у заяві наголошується, що Рубан критикував діяльність Медведчука, і цю критику в організації вважають необґрунтованою.

Нагадаємо, СБУ опублікувала графічний доповідь про діяльність Рубана – у ній міститься інформація про причетність до друку проросійських книг, про критику європейського курсу України і прихильність до "митного союзу" та інші викривальні матеріали.

Нагадаємо, Рубана затримали 8 березня на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції. Він прямував з окупованих територій і в його вантажі знайшли зброю та боєприпаси. У повідомленні про підозру переговірнику закидають підготовку терористичного акту і незаконне володіння зброєю.

Рубан звинувачення відкидає і стверджує, що був лише водієм, а про зброю в авто нічого не знав. Суд обрав йому запобіжний захід - два місяці арешту без права на заставу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції