Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поки Печерський районний суд вирішує питання про подовження арешту двом з підозрюваних та зміну запобіжного заходу третій підозрюваній, активісти вимагають, щоб слідство знайшло справжніх виконавців та замовників вбивства Шеремета.

Увечері під Офісом президента зібралися люди, які підтримують Яну Дугарь, Андрія Антоненка та Юлію Кузьменко. Їх звинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета. До акції приєдналися ветеранські організації та футбольні фанати. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виявилася не просто акція протесту, а динамічна хода. Акція під Офісом президента почалася о 19-й годині. Там зібралися люди, які підтримують Яну Дугарь, Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко. Вони зібралися, щоб нагадати, що скоро буде пів року, як ці люди перебувають під підозрою у справі вбивства журналіста Павла Шеремета попри недостатню кількість доказів їхньої провини.

Відео Прибічники підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета продовжують акцію протесту у столиці

Акція протесту тих, хто підтримує Яну Дугарь, Андрія Антоненка та Юлію Кузьменко вже була під офісом президента, зараз вирушила далі. Хід людей триває через місто. Люди вимагають справедливості стосовно підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета.  

Прибічники підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета продовжують акцію протесту у столиці

Акцію протесту запланували ще минулого тижня, коли не було відомо, що саме сьогодні, 25 травня, відбудуться судові засідання щодо подовження арешту Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко, а також зміни запобіжного заходу для Яни Дугарь. Через це акцію вирішили не скасовувати, а використати шанс озвучити вимоги. Зокрема, мітингувальники вимагали розслідувати справу вбивства Павла Шеремета і переглянути ті докази, які є проти нинішніх підозрюваних.

Під Офісом президента запалили фаєри, Проте ця частина тривала недовго, тому що всі учасники акції поспішали на Володимирську, де відбувалися засідання суду.

Напередодні до акції долучилися люди із соцмереж та футбольні фанати, волонтерські та ветеранські організації. Вони викладали відео, щоб нагадати, наскільки довго тягнеться розслідування вбивства Шеремета. Проте з тим, які докази пред'являли підозрюваним, мітингувальники не згодні. Вони вважають, що Антоненко, Кузьменко та Дугарь не винні.  

Коли дізналися, що буде суд, активісти вирішили попри дощ переміститися на Володимирську, де тривало засідання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції