Перейти до змісту
Великобританія кличе українських заробітчан на овочі й фрукти

Великобританія кличе українських заробітчан на овочі й фрукти

Якщо українці не приїдуть рятувати англійські овочі та фрукти,  британці можуть зіткнутися з дефіцитом цих продуктів

Британський комітет з міграції рекомендував уряду залучити на сезонні роботи українців і росіян. В іншому випадку країна може зіткнутися з дефіцитом робочих рук і зростанням цін на фрукти та овочі.

Вся справа в тому, що під кінець цього року в країні будуть зняті обмеження, що забороняють болгарам і румунам влаштовуватися на кваліфіковані робочі місця. Раніше існувала квота на роботу для 21 тисячі працівників з Болгарії та Румунії. У підсумку, як очікується, з 2014 року вони стануть працевлаштовуватися на більш високооплачувані та престижні роботи в сфері готельного бізнесу, послуг і будівництва.

Також читайте: Влітку студенти зможуть "піднімати" до 800 доларів на місяць

"За інформацією виробників і працівників, різкого спаду пропозиції робочої сили з Болгарії та Румунії може не статися. Але нас очікують довгострокові наслідки. Наші дані свідчать про те, що залучення сезонних робітників з інших країн допоможе садівництву процвітати в довгостроковій перспективі",- зазначив голова Консультативного комітету з міграції Великобританії Девід Меткалф.

Рішення про трудову міграцію українців до Британії ще розглядається. Звісно, уряд країни прагне працевлаштовувати власних громадян, але їм доводиться платити значно більше, ніж українцям. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин