Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відкриваємо сезон купання. Басейн або відкрита водойма?

Про те, як купатися правильно і яких запобіжних заходів дотримуватися, розповідає фахівець з очищення води магазину http://aquapolis.ua/.

До відкриття плавального сезону інспектори комунальних підприємств перевіряють якість води в річках, озерах і ставках України. Станом на 11 травня 2016 року в столиці дозволено відпочивати на шести пляжах.

Для покращення ситуації влада облагороджує доступні для купання території. А в місцях дозвілля поступово будують відкриті басейни. На кінець травня 2016 року заплановане відкриття басейну на території київської ВДНГ, в інших містах також планують підтримувати подібні ініціативи.

Муніципальній владі і санітарним службам вдасться краще контролювати стан і якість води, а також безпеку штучних водойм для здоров'я людей. Про те, як купатися правильно і яких запобіжних заходів дотримуватися, розповідає фахівець з очищення води магазину http://aquapolis.ua/.

Основні причини заборони купання у водоймі це:

  • Наявність у воді небезпечних для здоров'я мікроорганізмів, які викликають хвороби у тих, хто купається. У 2015 році в Києві було зареєстровано вісім випадків зараження лептоспірозом.
  • Велика кількість умовно безпечних мікроорганізмів, наприклад, кишкової палички. Перевищення допустимої кількості палички у воді може свідчити про прорив прилеглих каналізаційних труб.
  • Забруднення можливого місця купання відходами та нафтопродуктами. Таке місце можна впізнати за маслянистої плівкою і сміттям у воді. Незважаючи на відштовхуючий зовнішній вигляд водної гладі, є відчайдушні люди, охочі там скупатися.
  • Сильна течія і кам'янисте дно. Це характерно для бурхливих гірських річок, не кожен плавець здатен зануритися в таку течію і не отримати травм.

Як і де безпечно купатися:

Для купання без наслідків ідеальний варіант — особистий басейн, при належному догляді ймовірність щось підчепити практично дорівнює нулю. Наявність басейну на ділянці перестала бути розкішшю завдяки можливості купити каркасний басейн. Для установки таких басейнів не потрібно отримувати дозвіл на зміну ландшафту ділянки і рити котлован, досить знайти рівну площадку і очистити її.

Другий безпечний варіант - комерційні басейни, з бонусом у вигляді довгих плавальних доріжок, а подекуди — і вишок для стрибків з висоти. З мінусів можна виділити підвищений вміст хлору в воді.

Якщо ж ви вирішили купатися в природних водоймах, запам'ятайте кілька правил:

  1. Не заходьте в річки озера і ставки, заборонені для купання. У заборони завжди є причини, і її порушення — серйозний ризик для здоров'я.
  2. Якщо отримали травму в воді, обов'язково обробіть рану!
  3. Прийміть душ після купання. Чим раніше, тим краще.

Дотримання цих простих правил зробить ваш відпочинок радісним і безтурботним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції