Крихітний песик під час пожежі гарчанням розбудив господарів

Дата публікації
Перегляди
2430
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Крихітний песик під час пожежі гарчанням розбудив господарів

Крихітний песик урятував від смерті цілу родину

У песика зараз температура, переляк і немає апетиту.

У Вінниці крихітний песик урятував від смерті цілу родину. Будинок, де мешкали мама з дочкою, загорівся, коли вони міцно спали, повідомляє ТСН. Люди ледь не отруїлися чадним газом. Але тваринка вчасно їх розбудила.

Тим, що зараз живі, мати з дочкою завдячують маленькій Бусинці. Ця собака врятувала господарів, натомість постраждала сама. У песика температура, переляк і немає апетиту.

Будинок загорівся о третій ночі. В розподільчій коробці сталося замикання. З дротів вогонь перекинувся на одяг, взуття, потім почав плавитися пластик.

Вогонь стрімко охопив коридор, кухню і вітальню. Уся хата була сильно задимлена, кажуть потерпілі. Бусинка, що спала в кімнаті матері, відчула біду і почала будити господарку.

"Вона дуже гавкала, гарчала. Вона так мене по лиці, по грудях шкрябала, зубами хапала мене за одежу, за сорочку, щоб я проснулася", - розповідає власниця помешкання Людмила Вдовиченко.

Пані Людмила каже, що устигла надихатися чадним газом, тому не відразу зрозуміла, що відбувається. Коли отямилася, кинулася будити дочку. Двері будинку вже зайнялися, тож вибиратися з вогняної пастки жінкам довелося через вікно.

Уже на вулиці жінки викликали пожежників. Раптом збагнули, що їхня рятівниця залишилася в охопленому вогнем домі.

"Я питалась посвітити, але дим був настільки чорний, що нічого не було видно. Коли я її налапала, десь тут вона була, то вона вже була в лежачому положенні, вона вже не могла ні піднятися, ні гавкнути, нічого", - пригадує донька господині.

Бідолашну Бусинку жінкам таки вдалося витягти. Нині обіцяють будь-що поставити її на ноги.

Від пожежі не постраждали лише спальні. Рятувальники підрахували, що вогонь завдав шкоди хаті на понад сто тисяч гривень. Нині мати з Бусинкою мешкають у літній кухні. А дочка тимчасово - у подруги. Як відновлюватимуть житло, люди поки що не уявляють.

"Якщо хтось зможе чимось допомогти, бо лишилися і роздіті, і роззуті, і бачте, шо двері, і все погоріло, все", - просить фінансової підтримки пані Людмила.

У Вінниці крихітний песик урятував від смерті цілу родину

У Вінниці крихітний песик урятував від смерті цілу родину

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2430
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація