Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Дата публікації
Перегляди
2827
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про події під Верховною Радою, медичну реформу в Україні, 7-мільярдного мешканця Землі, справу Ландика та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

Потрощені ґрати. Знервовані люди. Побиті міліціонер і журналіст
Чому не стихають бої під Верховною Радою - говоримо сьогодні в ТСН-тижні. Вітаю вас! Дежавю, що повторюється під Парламентом іще з вересня - викликало у Президента відчуття, що ситуацію - хтось навмисне розхитує. Він навіть почув заклики до революції. У пресі - з'явились імена впливових спонсорів протестів із самої Партії регіонів: бо, нібито, хочуть сісти у крісло Прем'єра Азарова.
Детальніше на відеоВідразу третину Уряду, разом з Прем'єром, Україна цього тижня могла втратити
Національна програма дій - що, на думку Януковича, має захистити країну від кризи, - виконується погано. Уряд - не справляється з проведенням реформ, без яких у сучасному світі Україна не виживе. Із цього почав Президент засідання Кабміну, від якого чекали кадрової революції.
Детальніше на відеоПо всій Україні методично звільняють лікарів
Ну а поки в Уряді формують свої нові команди, щоби працювати ефективно, так виправдовувався перед Президентом міністр охорони здоров'я, проголошені ними зміни вже ламають життя тисяч людей. Ті ж медики - зразу з кількох областей - волають про допомогу. Їм тотально скорочують усе: закривають лікарні, відправляють у відпустки за власний рахунок, або просто - знімають частину зарплати. Такої кризи - галузь не відчувала ще з 90-х. Ольга Василевська - про медичну реформу зсередини.
Детальніше на відеоЧим ще запам'ятаємо останні сім днів - коротко далі
Україну викреслили з чорного списку ФАТФ. Очільник УПЦ Московського патріархату митрополит Володимир після операції у тяжкому стані. Будь-які харчі з Росії, що спробують завезтИ в Україну через східний кордон, - відбиратимуть - і спалюватимуть.  Українські міліціонери мусять знати державну мову - постановила Верховна Рада.
Детальніше на відеоНас - сім мільярдів!
Сповістили цього тижня світові медіа. Але не стільки радісно, скільки - тривожно. Критична межа для всієї планети наближається. Уже свого 9-мільярдного мешканця - Земля може не пережити - застерігають учені. Неконтрольоване переселення в міста, дефіцит енергоносіїв, їжі та води, а також поступове зникнення людей із білим кольором шкіри... Які ще небезпеки очікують нинішніх ново-народжених? - Станіслав Ясинський.
Детальніше на відео


Фантастика, про яку ми читали ще в школі, - вже реальність
Міжпланетна експедиція - що шукала нове місце для землян на сусідньому Марсі, - цього тижня завершИлась у Москві. 520 днів, замкнений простір, космічні небезпеки. Усе - майже по-справжньому. Чи не запізнилися з першим кроком на іншу планету? - і на коли замовляти квитки до Марсу? - дізнавалася Маргарита Ситник.
Детальніше на відеоПрощавайте, радянське шампанське, українські коньяки і сир фета домашнього виробництва!
Європа - фактично змушує нас захищатися від підробок. Уже за 10 років - ніяких вітчизняних аналогів. Лише - оригінальний продукт: із Франції чи Італії. Дорожчий, звісно. Але ж... Без прийняття цих правил - вільна торгівля з Євросоюзом неможлива. Але чи зможемо повернути новацію на користь собі? Олександра Мітіна - дізнавалась: що буде, якщо за-патен-тувати - український борщ?
Детальніше на відеоЗ лану по 60 копійок - до столу вже по 9 гривень
Такі дива творять із картоплею чиновники на Донеччині. Пам'ятаєте, ми обіцяли розказати секрети цих оборудок? Для тих, хто не вірить, що таке можливе - Ольга Кашпор знайшла ще більш промовистий факт.
Детальніше на відео

 

 

Найпомітніші кадри тижня
Юлія Тимошенко визирнула з-за ґрат. Другий тиждень поспіль цивільні льотчики демонструють вищий пілотаж. Гірше за ворону літає орел у Гімалаях. Світ побачив інше обличчя української опозиції. Майстрині голого протесту з руху "Фемен" - почали турне Європою. Дорікнули молодими персами Берлусконі і Строскану, а далі роздяглись у прямому ефірі швейцарського телебачення.
Детальніше на відеоПерспективи Романа Ландіка - цього тижня розвиднилися
Після того, як луганський депутат влітку в кафе побився з дівчиною - було багато чого. І переховування в Росії, і екстрадиція на батьківщИну, і - загальнонародний осуд. І нарешті, батько Романа - Володимир Ландік, теж депутат, але вже Верховної Ради - таки домовився з потерпілою дівчиною. Не дивуючись такому розвитку подій, ТСН-Тиждень пригадує цьогорічні пригоди віп-дітей - і їхні наслідки. Хоча ні - наслідків не було.
Детальніше на відео

 

Найочікуваніша кінопрем'єра року
Найтаємничіша головна роль. Найулюбленіший бард мільйонів. "Спасибі, що живий". Володимир Висоцький - виходить на великі екрани. Прем'єра художнього фільму про легендарного співака - 1 грудня. Продюсує стрічку канал "1+1". Досі про Висоцького знімали лише документальне кіно.
Детальніше на відео

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2827
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація