Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про головні події в Україні та світі за останній тиждень.

01_japan
Річниця кінця світу
Ці кадри, які рік тому приголомшили планету, - згадують сьогодні не лише в Японії. Післямова до трагедії - відкриває наш випуск. Хвилина тиші - о 14:46 за місцевим часом. Завмер транспорт. Зупинилися пішоходи. Уся Японія - у жалобі за жертвами небувалого землетрусу та цунамі, що вдарили по країні минулої весни.
Детальніше на відео02_yan
Найбільший резонанс в Україні викликали соціальні ініціативи Президента
Оголошені на засіданні Кабміну напередодні жіночого свята - насправді вони мають реалізувати перед-виборні обіцянки Віктора Януковича ще часів президентських виборів: чого не приховує і сам Глава держави.
Детальніше на відео
 

03_yan_int
Президент хоче, щоб кожен громадянин відчув увагу держави
Це - аргумент Президента у відповідь на сумніви багатьох експертів, що заявлені виплати вдасться зробити. Чи придумала влада, де взяти гроші на всі обіцянки і при цьому не розкрутити інфляцію - ми говорили із Президентом Януковичем іще в середу: зразу після засідання Кабміну.
Детальніше на відео


 

04_tizchden
Греції три найвпливовіші рейтингові агентства поставили помітку "дефолт"
Поки що - технічний. Більше про це - у нашому Тижні за одну хвилину.
Детальніше на відео

 

06_xromo
Чоловіча Y-хромосома за кілька мільйонів років зникне
Іще далі пішли японські генетики: вони змогли створити штучний сперматозоїд - зі стовбурових клітин. Щоправда, наразі лише в мишей. Що чекає світ людей без чоловіків -і чи варто цьому процесові опиратися?
Детальніше на відео

07_anorex
Анорексія - нова мода, вірус, який блискавично шириться серед молоді
Маніакальним бажанням схуднути - сьогодні одержимі 5 відсотків дівчат від 14 до 20 років. Кожна сота дівчина цього віку помирає від виснажливих дієт. Це - російська статистика. Вітчизняної - не ведуть. Хоча масштаби проблеми - вражають.
Детальніше на відео 

08_putin
В Росії - новий президент - Путін
Москва... - вгамувалася! Тепер у Росії є - втретє обраний гарантом Путін, - побита й розігнана опозиція... І - примарні сподівання на зміни. Їх, щоправда, обіцяє ще чинний президент Медведєв. Але в реальність ліберальних реформ - у Росії - майже не вірять.
Детальніше на відео
09_kadri
Що ще сталося цього тижня
Світлана Медведєва на час відпустки в Італії орендувала цілий готель. Дитячий письменник уперше за кілька десятиліть здобув найпрестижнішу в Україні Шевченківську премію. Суперкар поступився машині з електродвигуном - на автосалоні в Женеві. Пугачова їде на Євробачення.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: