Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перемоги українців на World Bodypainting Festival

Австрійське місто Клагенфурт негласно вважається світовою столицею бодіарту.

Саме тут кожного літа проходить World Bodypainting Festival - найважливіший фестиваль такого роду у цілому світі, що відомий своїми власними неповторними традиціями.

World Bodypainting Festival

Тріумфальний дебют української команди на World Bodypainting Festival відбувся в 2018 році, і запам'ятався рекордною кількістю призових місць у різних номінаціях.

World Bodypainting Festival

У 2019 році учасники з України тільки підтвердили високий рівень майстерності, зайнявши перші позиції в фестивальних рейтингах, а б'юті-артисти, об'єднані міжнародним брендом KODI PROFESSIONAL, привезли додому ще 4 перемоги.

World Bodypainting Festival

Сміливо можна стверджувати, що світова бодіарт-спільнота ще довго буде обговорювати без перебільшення сильні роботи українських учасників.

World Bodypainting Festival

Вперше фестиваль пройшов у 1998 році, і з того часу тільки продовжував набирати обертів - все, що було зроблено на цьому фестивалі, сприяло створенню сучасного всесвітнього бодіарт-руху. Стараннями учасників фестивалю людське тіло стало справжнім об'єктом мистецтва, а у нас з вами з'явився унікальний шанс відчути це мистецтво у всій його красі і складності.

World Bodypainting Festival

World Bodypainting Festival - це нестримний потік творчості, художнього виконання, мистецтва і стилю життя. Надзвичайно яскрава подія об'єднує бодіарт-культуру з музикою, модними показами, перформансами і тематичними стилізованими вечірками. Напередодні чемпіонатних днів пройшла WB Academy - серія навчальних майстер-класів з бодіарту, спец ефектів, аерографії, візажу та фотографії від професіоналів світового класу. Також в рамках 22-го World Bodypainting Festival c 7 по 13 липня відбулися модернізовані вистави просто неба, сюрреалістична бал-вечірка Body Circus, численні художні покази і шоу. Щорічно локація фестивалю "Bodypaint City" збирає понад 30 000 відвідувачів.

World Bodypainting Festival

Серцем фестивалю є чемпіонат світу з бодіарту, в якому в різних номінаціях беруть участь художники з більш ніж 50 країн світу. Учасники випробовують свої сили в 6 основних номінаціях - Brush / Sponge Bodypainting, Airbrush Bodypainting, Special Effects Bodypainting, Facepainting, Bodypainting Team Show Category, Installation Art, 4 спеціальних номінаціях - Special Effects Make-up, Creative Make-up, Purple Brush Make- up, WBF Make-up Battle, 2 аматорських номінаціях - Open Category Bodypainting і Brush / Sponge Bodypainting. Художники представляють свої фантастичні творіння на великій сцені перед багатотисячною аудиторією.

World Bodypainting Festival

Номінація Purple Brush Make-up, в якій оцінюється як техніка візажу, так і ідея образу в цілому, стала по-справжньому переможною для української команди KODI PROFESSIONAL. Дивовижні образи на тему "Holly Glam» розподілили призові місця наступним чином: I місце - Тетяна Гергіс, II місце - Яна Штепа, III місце - Наталя Мазур. Ще один кубок фестивалю за III місце вирушив до Альони Семенець, яка створила дивовижний образ на тему «Galactic Zoo» в номінації Special Effects Make-up. Загалом, по завершенні фестивалю на рахунку українців значиться понад 7 нагород.

Залиште свій коментар

Вибір редакції