Перемоги українців на World Bodypainting Festival Новини компаній

Перемоги українців на World Bodypainting Festival

Австрійське місто Клагенфурт негласно вважається світовою столицею бодіарту.

Саме тут кожного літа проходить World Bodypainting Festival - найважливіший фестиваль такого роду у цілому світі, що відомий своїми власними неповторними традиціями.

Тріумфальний дебют української команди на World Bodypainting Festival відбувся в 2018 році, і запам'ятався рекордною кількістю призових місць у різних номінаціях.

У 2019 році учасники з України тільки підтвердили високий рівень майстерності, зайнявши перші позиції в фестивальних рейтингах, а б'юті-артисти, об'єднані міжнародним брендом KODI PROFESSIONAL, привезли додому ще 4 перемоги.

Сміливо можна стверджувати, що світова бодіарт-спільнота ще довго буде обговорювати без перебільшення сильні роботи українських учасників.

Вперше фестиваль пройшов у 1998 році, і з того часу тільки продовжував набирати обертів - все, що було зроблено на цьому фестивалі, сприяло створенню сучасного всесвітнього бодіарт-руху. Стараннями учасників фестивалю людське тіло стало справжнім об'єктом мистецтва, а у нас з вами з'явився унікальний шанс відчути це мистецтво у всій його красі і складності.

World Bodypainting Festival - це нестримний потік творчості, художнього виконання, мистецтва і стилю життя. Надзвичайно яскрава подія об'єднує бодіарт-культуру з музикою, модними показами, перформансами і тематичними стилізованими вечірками. Напередодні чемпіонатних днів пройшла WB Academy - серія навчальних майстер-класів з бодіарту, спец ефектів, аерографії, візажу та фотографії від професіоналів світового класу. Також в рамках 22-го World Bodypainting Festival c 7 по 13 липня відбулися модернізовані вистави просто неба, сюрреалістична бал-вечірка Body Circus, численні художні покази і шоу. Щорічно локація фестивалю "Bodypaint City" збирає понад 30 000 відвідувачів.

Серцем фестивалю є чемпіонат світу з бодіарту, в якому в різних номінаціях беруть участь художники з більш ніж 50 країн світу. Учасники випробовують свої сили в 6 основних номінаціях - Brush / Sponge Bodypainting, Airbrush Bodypainting, Special Effects Bodypainting, Facepainting, Bodypainting Team Show Category, Installation Art, 4 спеціальних номінаціях - Special Effects Make-up, Creative Make-up, Purple Brush Make- up, WBF Make-up Battle, 2 аматорських номінаціях - Open Category Bodypainting і Brush / Sponge Bodypainting. Художники представляють свої фантастичні творіння на великій сцені перед багатотисячною аудиторією.

Номінація Purple Brush Make-up, в якій оцінюється як техніка візажу, так і ідея образу в цілому, стала по-справжньому переможною для української команди KODI PROFESSIONAL. Дивовижні образи на тему "Holly Glam» розподілили призові місця наступним чином: I місце - Тетяна Гергіс, II місце - Яна Штепа, III місце - Наталя Мазур. Ще один кубок фестивалю за III місце вирушив до Альони Семенець, яка створила дивовижний образ на тему «Galactic Zoo» в номінації Special Effects Make-up. Загалом, по завершенні фестивалю на рахунку українців значиться понад 7 нагород.

Наступна публікація