Перейти до змісту
Порошенка знову викликають на допит до ДБР у справі про "Кузню на Рибальському"

Порошенка знову викликають на допит до ДБР у справі про "Кузню на Рибальському"

Сергія Тігіпка також викликали на допит.

У середу, 17 липня, експрезидент України Петро Порошенко не з’явився на допит у ДБР як свідок у справі щодо можливого ухилення від сплати податків та відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському".

Про це під час брифінгу повідомив керівник ДБР Роман Труба. 

За його словами, у цьому кримінальному провадженні допитали інших свідків, зокрема й Сергія Тігіпка, а також провели виїмки документів.

Труба наголосив, що надалі ДБР має намір викликати повторно Порошенка на допит для проведенння слідчих дій. Експрезидент, за словами керівника відомства, має бути зацікавлений у тому, щоб дати показання, аби слідство було неупередженим і повним.

Роман Труба додав, що наразі у цій справі нікому не було оголошено підозру.

"Усі учасники кримінального провадження перебувають у рівних умовах", - сказав він.

Відео Петра Порошенка викликають на допит до Державного бюро розслідувань

Справа стосується заводу "Кузня на Рибальському", а саме можливого ухилення від сплати податків чи відмивання доходів під час купівлі-продажу. Суднобудівний завод продали компанії Сергія Тігіпка восени 2018 року. Тоді майже три чверті акцій підприємства належали інвестиційним фондам екс-президента Петра Порошенка, ще 20% - депутату від БПП Ігорю Кононенку.    

Петра Порошенка викликають на допит до Державного бюро розслідувань

Нагадаємо, прізвище експрезидента Петра Порошенка фігурує в восьми кримінальних провадженнях, які веде Державне бюро розслідувань. Про це повідомив очільники цієї структури Роман Труба. Він не каже, про які справи йдеться, але журналісти припускають, що справи можуть стосуватися схеми "Роттердам+", корупції в енергетиці, обставин змін власників суднобудівного заводу "Кузня на Рибальському", телеканалу "Прямий" тощо. Сам політик вважає появу таких проваджень передвиборчою кампанією до Верховної Ради.

17 липня ДБР викликало Порошенка на допит. Справа стосується заводу "Кузня на Рибальському", а саме можливого ухилення від сплати податків чи відмивання доходів під час купівлі-продажу. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин