Забруднена російська нафта: Білорусь призупинила транзит до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не відбувається й транзит нафти у бік Польщі.

Білорусь припинила транзитні прокачування російської нафти в напрямку України через те, що в країні нема вільних резервуарів для відкачування "брудної" нафти.

Про це повідомив концерн "Білнафтохім".

Як зазначається, відновлення транзиту заплановане в ніч з 19 на 20 травня.

"Білнафтохім" також повідомив, що транзит нафти у бік Польщі не відбувається. Віце-прем'єр Білорусі Ігор Ляшенко повідомив, що транзит нафти з РФ до Польщі "Дружбою" може відновитися протягом 7 днів.

У прес-службі концерну також розповіли, що фахівці "Білнафтохіму" розробляють з російською стороною новий графік заміни нафти на чисту для подальшого транзиту за європейськими напрямками.

Нагадаємо, раніше білоруський концерн "Белнефтехім" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки десятки мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі.

ВідеоСловаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Бо у ній підвищено рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть - якість продукту занадто низька. Через погану якість російської нафти від неї відмовились і білоруси.  

Словаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції