Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захисників родини Павличенків звинуватили в тиску на суд

Рада суддів України закликала футбольних ультрас припинити масові акції.

Рада суддів України вважає акції на підтримку ув'язнених батька та сина Павличенків тиском на судову владу. Про це йдеться у зверненні, опублікованому сайтом Судової влади України.

"Проведення масових акцій з метою схилити суд до ухвалення бажаного судового рішення є нічим іншим як спробою тиску на суд і втручанням у діяльність зі здійснення правосуддя, що неприпустимо у демократичному суспільстві. Відповідно до ст.126 Конституції України, вплив на суддів у будь-який спосіб забороняється і тягне за собою юридичну відповідальність", - йдеться у документі.

Читайте також: Справа Павличенків загрожує Україні міжнародним скандалом

Представники Феміди просять організаторів і учасників громадських акцій "Волю Павличенкам!" утриматися від публічних протестів і надати суддям можливість неупереджено дослідити матеріали справи та винести вердикт у передбачений процесуальним законом спосіб.

Як повідомлялося, кількатисячна акція на підтримку Павличенків, засуджених за вбивство судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова, відбулася в Києві 25 листопада. Вже кілька місяців на стадіонах України футбольні фанати висловлюють солідарність із родиною Павличенків і вимагають звільнити, на їх думку, несправедливо засуджених громадян.

Дивіться відео: Українські фанати закликали європейців допомогти витягти з в'язниці Павличенків

Згідно з рішенням суду першої інстанції, 47-річний киянин Дмитро Павличенко отримав довічний вирок, а його 19-річного сина покарано 13 роками в'язниці. Невдовзі цей вердикт має розглянути апеляційний суд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції