Захисників родини Павличенків звинуватили в тиску на суд

Захисників родини Павличенків звинуватили в тиску на суд

Футбольних фанатів закликали не втручатися у справу Павличенків

Рада суддів України закликала футбольних ультрас припинити масові акції.

Рада суддів України вважає акції на підтримку ув'язнених батька та сина Павличенків тиском на судову владу. Про це йдеться у зверненні, опублікованому сайтом Судової влади України.

"Проведення масових акцій з метою схилити суд до ухвалення бажаного судового рішення є нічим іншим як спробою тиску на суд і втручанням у діяльність зі здійснення правосуддя, що неприпустимо у демократичному суспільстві. Відповідно до ст.126 Конституції України, вплив на суддів у будь-який спосіб забороняється і тягне за собою юридичну відповідальність", - йдеться у документі.

Читайте також: Справа Павличенків загрожує Україні міжнародним скандалом

Представники Феміди просять організаторів і учасників громадських акцій "Волю Павличенкам!" утриматися від публічних протестів і надати суддям можливість неупереджено дослідити матеріали справи та винести вердикт у передбачений процесуальним законом спосіб.

Як повідомлялося, кількатисячна акція на підтримку Павличенків, засуджених за вбивство судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова, відбулася в Києві 25 листопада. Вже кілька місяців на стадіонах України футбольні фанати висловлюють солідарність із родиною Павличенків і вимагають звільнити, на їх думку, несправедливо засуджених громадян.

Дивіться відео: Українські фанати закликали європейців допомогти витягти з в'язниці Павличенків

Згідно з рішенням суду першої інстанції, 47-річний киянин Дмитро Павличенко отримав довічний вирок, а його 19-річного сина покарано 13 роками в'язниці. Невдовзі цей вердикт має розглянути апеляційний суд.

Повʼязані теми:

Наступна публікація