Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тисячі людей в Києві вийшли на мітинг на підтримку Павличенків

Учасники акцїї несли великий транспарант "Свободу Павличенку!" і скандували "Геть ментівське свавілля!", "Свободу чесним!".

У Києві близько 2 тис. осіб, в основному футбольних уболівальників клубу "Динамо" (Київ), мітингували в парку Т.Г. Шевченка на підтримку сім'ї Павличенків. Невдовзі учасники акції почали ходу в сторону Лук'янівського СІЗО щоб провести мітинг біля його стін.

На думку мітингувальників, Дмитро й Сергій Павличенки несправедливо засуджені за вбивство судді Шевченківського районного суду Сергія Зубкова.

Учасники акцїї несли великий транспарант "Свободу Павличенку!" і скандували "Геть ментівське свавілля!", "Свободу чесним!", "Свободу Павличенку!", "Сьогодні Павличенко, завтра - ти!".

Нарівні з колоною рухались піші міліціонери й 3 автобуси зі співробітниками спецпідрозділу "Беркут".

Пізніше ЗМІ нарахували більше 3 тисяч учасників мітингу.

Читайте також: Справа Павличенків загрожує Україні міжнародним скандалом

7 грудня 2011 року прокуратура Києва передала в Голосіївський райсуд Києва кримінальну справу за обвинуваченням 2 чоловіків в убивстві судді Зубкова.

2 жовтня суд засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Зубкова. Вирок викликав широкий суспільний резонанс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції