Зеленський презентував офіційний символ 30-річчя Незалежності України

Зеленський презентував офіційний символ 30-річчя Незалежності України

Фото: Офіс президента України

День Незалежності Україна святкує 24 серпня.

На пресконференції Володимира Зеленського за підсумками двох років роботи на посаді глави держави презентували офіційний символ 30-річчя Незалежності України.

Глава держави розповів, що автори цього символу - львів'яни, які безкоштовно його розробили. Він символізує розквіт України.

"У нас було 12 прекрасних кампаній - вони безкоштовно це робили для нас, для Незалежності України, для такого свята. Львів'яни перемогли. Прекрасна кампанія. Ось таку квітку вони нам подарували. Це головна квітка 30-річчя, символ України - "Ти у мене єдина". Мені здається, що це правильний символ нашої державності. Це така наша країна. Вона не просто квітуча, а питання, що нас не затоптати, нас не зрізати, нас не зламати - ми все одно будемо квітучою країною і точно, ми в цьому впевнені, розквітнемо", - наголосив Зеленський.

Він додав, що кожен регіон буде мати свої символи. "Квіточка буде в образах, в кольорах та сегментах гербу того чи іншого регіону України", - додав президент.

Нагадаємо, що минулого року пресконференція Володимира Зеленського також відбулась 20 травня - до річниці вступу на посаду. Зустріч із журналістами організували просто неба - на галявині Маріїнського палацу. Президент спілкувався з журналістами впродовж трьох годин.

Львів`яни розробили символ 30-річчя України

Львів`яни розробили символ 30-річчя України

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
2925
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація