ЖЕКи обраховують українців на гарячій воді: правила боротьби

Щороку українці переплачують мільйони гривень за гарячу воду, якої в них немає.

В українців з обох кранів тече холодна вода, але платять вони, як за гарячу. "Територія обману" дізналася, як боротися зі свавіллям ЖЕКів і повернути свої гроші.

"Ось дивіться, щоб пішла вода градусів на 40, потрібно зливати годину", - розповідає Руслана, жителька одного з обманутих будинків.

Раніше вона сплачувала за гарячу воду, якої в неї ніколи не було. Але за правилами, якщо вода за 2 хвилини не встигає нагріватися до 40 градусів, тариф на неї не може бути більшим за 35 гривень. Тобто, як за холодну.

"Ось, за 2 хвилини лише +24.07", - обурюється Руслана, яка платить за "гарячим тарифом".

Після перевірки в ЖЕКу виявилося, що вони не знають, як так виходить – за документами в будинку Руслани взагалі не передбачена гаряча вода.

Щоб змусити ЖЕКи перерахувати тарифи на гарячу воду, потрібно виконувати кілька простих правил. Заміри температури води слід робити щомісячно. Якщо температура води від 50 до 40 градусів за Цельсієм, ви можете платити на 30% менше. Якщо ж ще холодніша – як за холодну. З усіма даними прямуйте в центри обслуговування споживачів (ЦОС) та вимагайте перерахунку тарифу.

ВідеоУкраїнців дурять із гарячою водою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: