Зруйнований бойовиками міст під Слов'янськом перетворили на витвір мистецтва

Автором арт-об'єкту став місцевий художник.

Міст через річку Казенний Торець біля Слов'янська Донецької області, який у 2014 році був підірваний бойовиками "ДНР", став витвором мистецтва.

Художник, поет і волонтер з Краматорська під псевдонімом Чорний кіт став автором цього арт-об'єкту, повідомляє Громадське радіо.

На одному уламку мосту художник написав: "Тут був русскій мір". На другому уламку намалював мак - символ скорботи, і додав напис: "Пам'ятаємо 2014".

"На початку, була ідея в голові розмалювати цей об'єкт. Так вийшло, що я зустрівся з військовими, які приїхали в наше місто. І поговорив з ними. Я розповів їм свою ідею. Її охоче прийняли. Сказали, що допоможуть. Надалі вони домовилися з керівництвом, щоб пустили туди і щоб там все зробити. Плюс до цього, допомагав один чоловік Сергій. Він професійний маляр-висотник. І все це втілилося завдяки всім цим знайомствам. Ескіз я показав, всі прийняли. Ось вийшла ця робота", - розповів художник.

Нагадаємо, 5 червня біля села Пришиб під Слов'янськом відкрили меморіал "Скорботний ангел". Він встановлений на місці падіння літака Ан-30Б, який бойовики "ДНР" збили влітку 2014-го року. Ініціаторами встановлення виступили підприємці з Краматорська, до них приєдналася громадськість Слов'янська та Слов'янського району. Автором меморіалу став краматорський скульптор і художник В'ячеслав Гутиря.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: