Звалище трупів собак і котів у Севастополі безслідно зникло

Дата публікації
Перегляди
6905
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Звалище трупів собак і котів у Севастополі безслідно зникло

Трупи тварин зникли з ями

Після того, як про яму з мертвими тваринами показали по телебаченню, вона кудись поділась.

У Севастополі яма, повна трупів собак та котів, зникла після оприлюднення матеріалів звалища у ЗМІ, йдеться в сюжеті ТСН.

Тож жахіття на аматорському відео залишилось єдиним доказ того, що на полігоні була величезна могила для собак і котів.

Його на севастопольський телеканал принесли місцеві. Проте представитися відмовились. Побачивши незаконне поховання по телевізору, захисники тварин одразу кинулися його шукати.

Яму знайшли, але вже порожню. Про злочин нагадували лише шматки шерсті і опариші.

Екологи припускають, що катетери в лапах тварин свідчать про те, що незаконне звалище могла організувати несумлінна ветеринарна клініка.

Кажуть, у Севастополі почастішали випадки отруєння тварин. Щоби врятувати їх небайдужі містяни везуть їх до ветеринарів. Захисники тварин припускають – бідолашних або не лікували, або присипали. У ямі були й домашні тварини, бо на деяких були нашийники.

"Якби ми зараз знайшли тварин, природно зробили б більш чіткі фотографії та люди б просто відгукнулися, впізнали б своїх улюбленців і ми б дізналися, в яку клініку їх привозили, де їх лікували", - зазначила голова Доброчинного фонду допомоги безпритульним тваринам Наталя Морозова.

Від чого померли тварини, хто і чому викинув їхні трупи з'ясовує природохоронна прокуратура Севастополя. Під підозрою всі ветклініки міста. А надто ті, що цього тижня відловлювали та стерилізували тварин. Якщо винних знайдуть, їм може загрожувати кримінальна відповідальність.

Водночас екологи визнають, що у Севастополі спеціального місця для поховання тварин немає. Невеликі крематорії є лише в кількох ветклініках. Тож найчастіше мертвечину просто викидають на смітник.

Під Севастополем знайшли яму з трупами собак та котів

Під Севастополем знайшли яму з трупами собак та котів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6905
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація