МіГ-29 метнув бомбу в бункер з офіцерами РФ
МіГ-29 метнув бомбу в бункер з офіцерами РФ
Один із модифікованих українських винищувачів МіГ-29, як видно на кадрах, метнув плануючу бомбу GBU-62 прямо у двері недіючого бункера ППО в Херсонській області, який російське командування використовувало як польовий штаб. Ймовірно, українські бойові літаки оснащені керованими за супутником та інерційно плануючими бомбами.