На Донеччині впав пасажирський літак

На Донеччині впав пасажирський літак

На борту знаходилося 280 пасажирів і 15 членів екіпажу. Боїнг 777 летів з Амстердама до столиці Малайзії Куала Лумпур. За даними радника голови МВС Антона Геращенка, літак збили бойовики над Терезом на Донеччині із зенітно-ракетного комплексу "Бук".

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie