На Донеччині впав пасажирський літак
На борту знаходилося 280 пасажирів і 15 членів екіпажу. Боїнг 777 летів з Амстердама до столиці Малайзії Куала Лумпур. За даними радника голови МВС Антона Геращенка, літак збили бойовики над Терезом на Донеччині із зенітно-ракетного комплексу "Бук".