У Миколаєві шаурмою отруїлися 18 людей
Усі вони їли шаурму в закусочній. А наступного дня опинилися в інфекційній лікарні. Нині стан людей медики оцінюють, як важкий, але стабільний.
Усі вони їли шаурму в закусочній. А наступного дня опинилися в інфекційній лікарні. Нині стан людей медики оцінюють, як важкий, але стабільний.