У Миколаєві шаурмою отруїлися 18 людей

У Миколаєві шаурмою отруїлися 18 людей

Усі вони їли шаурму в закусочній. А наступного дня опинилися в інфекційній лікарні. Нині стан людей медики оцінюють, як важкий, але стабільний.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie