У Миколаєві запрацювала нова поліція
Присягу на вірність народу України у майже п’яти сотень поліцейських приймали напередодні. Миколаїв став шостим містом країни, де поліція розпочала роботу. Полісмени пройшли жорсткий відбір з понад трьох з половиною тисяч кандидатів. Чверть миколаївських поліцейських - жінки. Кожен десятий - учасник АТО, багато спортсменів і навіть два священники. Патрулюватимуть місто вони на нових авто.