Затока буде без туристів! Заміновано і небезпечно!
Про відновлення курортного сезону в селищі Затока на захід від Одеси нині навіть не йдеться. Про це заявив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, величезні піщані пляжі Затоки занадто зручні для висадки ворожого десанту. Наприкінці травня знімальна група ТСН побувала у селищі, яке після анексії Криму та до великої війни була чи не улюбленим місцем відпочинку українців. Журналісти ТСН побачили пустку там, де ще кілька років тому вирувало туристичне життя. Лише з початку великої війни від морських мін, які прибило до берега хвилями, тут загинуло близько десятка людей. Пляжі також заміновані. Але місцеві відбудовують і доводять до ладу все що можуть, сподіваючись невдовзі знову зустрічати туристів. Репортаж про безлюдну Затоку можна подивитись на YouTube-каналі ТСН: https://youtu.be/Hn6NgbvVX18