Кожного десятого кандидата в нардепи підозрюють у корупції

Transparency Іnternational Україна закликала партії "почистити" свої виборчі списки.

Щонайменше 10% кандидатів у партійних списках на позачергові вибори у Верховну Раду 26 жовтня цього року підозрюють у корупції.

Список політиків, яких підозрюють у корупційних зловживаннях, оприлюднила Transparency Іnternational Україна – підрозділ міжнародної громадської організації із боротьби з корупцією та дослідження питань корупції у світі.

Організація вимагає у партій зняти з виборів кандидатів-корупціонерів і нагадала, що сьогодні, 13 жовтня, - останній день, коли партії можуть відкликати своїх кандидатів у депутати.

"Під приціл активістів потрапили прохідні кандидати з п'яти партій, що лідирують за даними соціологічних досліджень. Результати медіа-полювання виявилися невтішними – кожен десятий кандидат у народні депутати підозрюється у корупційних правопорушеннях. Про це свідчать журналістські розслідування та інформація з відкритих джерел, яку протягом місяця надсилали у ТІ Україна активісти з усієї країни", - наголошується в повідомленні.

Партія

Кількість охоплених аналізом кандидатів

Кількість з них потенційних корупціонерів

Блок Петра Порошенка

135

11

Радикальна партія Олега Ляшка

60

4

Партія "Батьківщина"

60

12

Партія "Народний Фронт"

50

5

Партія "Сильна Україна"

50

4

"Чи не кожен десятий кандидат у прохідній частині партій-лідерів цих перегонів має корупційний слід. Лишилося критично мало часу, щоб керівники партій дотрималися своїх же передвиборчих обіцянок та не провели у нову владу старих корупціонерів. Чи вистачить в них сміливості, аби відкликати корупціонерів зі списків та самоочиститися? Про це ми дізнаємося не пізніше, як завтра. Наразі м'яч на стороні партійних функціонерів", - підкреслив виконавчий директор Transparency International Україна Олексій Хмара.

Водночас громадська організація оприлюднила повний список кандидатів, який підозрюють у корупції.

вибори-2014
facebook.com/EngelbergTitlis

Нагадаємо, кандидати в нардепи підкуповують виборців їжею і навіть безкоштовним проїздом в маршрутці.

ВідеоМВС сподівається посадити кандидатів, які підкуповують виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: