Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США розбомбили іракський штаб ІД

США нанесли авіаудар по штаб-квартирі ісламістів

США знищили штаб-квартиру екстремістського угрупування "Ісламська держава". Про це пише "Укрінформ" з посиланням на офіційне підтвердження Міністерства оборони США.

Повідомляється, що штаб-квартира ісламістів, яку знищили авіаударом, розташовувалась в іракському місті Мосул. Операцію США провели у співпраці із турецьким та іракським урядом.

"Коаліція на чолі зі США шляхом нанесення авіаудару знищила штаб-квартиру ІДІЛ в місті Мосул, Ірак", - цитує видання заяву Пентагону.

Штаб ІД розташовувався у приміщеннях колишнього турецького консульства, яке терористи захопили у червні 2014 року. Після операції колишнє консульство повністю знищене.

В Пентагоні заявили, що операцію з ліквідації штабу ісламістів провели ще в понеділок.

"ІДІЛ змінила призначення та використовувала комплекс як штаб-квартиру високопоставленої ланки організації", - зазначили в Пентагоні.

Нагадаємо, 24 березня стартувала операція із звільнення міста Мосул від ІД, збройні сили Іраку почали наступ на ІДІЛ у місті Мосул, що на півночі Іраку. Наступ супроводжувався повітряними військами коаліції США. Захоплення Мосул, найбільшого міста на півночі країні - це перша фаза операції, яку іракський уряд планує завершити у цьому році. У місті проживає близько 2 мільйонів осіб, воно було захоплене ІД ще у 2014 році і на сьогоднішній день вважається найбільшим містом джихадистів.

Окрім того, у сирійському місті Алеппо виявили нелегальний завод із виробництва вибухівки екстремістського об'єднання "Ісламська Держава". Зазначається, що, окрім вибухівки, на заводі також виготовляли боєприпаси. Своє підприємство бойовики розмістили в захопленому елеваторі в південній частині міста. Зважаючи на знайдені уламки боєприпасів, можна припустити, що екстремісти виготовляли міни. Завод ісламістів знищили, поціливши в нього артилерійським снарядом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції