Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Алергія через пилок рослин може спровокувати астму. Як захиститися

Від алергії страждає кожен шостий українець.

Кожен шостий українець страждає на алергію. Таких людей щороку стає більше. У період, коли все цвіте – пік захворюваності. Найбільше алергенів розносить тополевий пух.

Самолікування приносить організму більшої шкоди, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Вийти надвір - справжнє випробування для бармена Максима. В нього вже другий алергія через тополевий пух. Це в нього спадкове, від батька. Рятуються пігулками.

"Все відразу: починаєш чесати очі, вони набухають. Тече з носа і дуже багато чхаю. Люди дивляться на мене і думають, що я захворів. Доводиться пояснювати, що у мене алергія. Мене таблетки рятують. Думаю, що це несерйозно", - каже алергик.

Пігулки та спреї – лише тимчасово знімають симптоми. А якщо не лікувати алергію, вона може спровокувати серйозніші хвороби.

Якщо не лікувати алергію, то це все може перерости у бронхіальну астму переконують лікарі, впевнена імунолог-алерголог Юліанна Брежнєва.

"Тополиний пух сам по собі алергеном не є. Пух є подразником слизових оболонок та механічним переносником пилку рослин, які цвітуть зараз", - каже лікар.

За даними МОЗ, від алергії страждає кожен шостий українець. І кількість алергіків збільшується з кожним роком.

У столиці кожне п’яте дерево - тополя. Та якщо всі тополі поспилювати – столиці загрожує справжнє екологічне лихо, набагато гірше за двотижневу алергію.

Ці дерева мають унікальну здатність вбирати вуглекислий газ і виділяти кисень. Користь від однієї дорослої тополі, як від десяти берез або семи смерек. За рік тополя вбирає 53 кілограми вуличного пилу та сажі.

Алергологи радять тим, хто страждає на алергію, захищати очі від пуху окулярами, промивати ніс солоною водою та менше бути надворі. І не займатися самолікуванням.

Раніше повідомлялось, що від різних проявів алергії потерпає третина українців, з них половина страждає саме на алергію від цвітіння рослин. Головні причини такого поширення алергії - це погана екологія та неякісне харчування. За словами алергіків, дотримання здорового способу життя більш ефективне в боротьбі з недугою, ніж лікування за допомогою медикаментів. Алергія може стати найпоширенішим захворюванням на земній кулі. Спеціалісти стверджують, що через зміну обмінних процесів, імунної системи, організм інакше відповідає на алерген. Повного одужання досі ніхто не гарантує, а ускладнення прогресують. 

ВідеоАлергія на пух: що робити, аби насолоджуватися весною

Українців масово вразила алергія через тополевий пух. Багато алергіків намагаються перетерпіти цей сезон або займаються самолікуванням. Та це приносить організмові ще більшої шкоди. Що робити, аби насолоджуватися весною, а не страждати від неї – дивіться у відео. 

Алергія на пух: що робити, аби насолоджуватися весною

Залиште свій коментар

Вибір редакції