Собача терапія: як песики можуть врятувати від депресії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Науковці провели експеримент зі студентами.

Вчені Вашингтонського університету (США) дійшли до висновку, що собаки вміють вгамовувати стрес та запобігають його виникненню у студентів. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

За словами науковців, собаки здатні заспокоювати та відволікати увагу від думок про складнощі у навчанні.

Американські науковці помітили це під час експерименту. Щотижня для трьохсот студентів проводили годинну "терапію" з песиками. Чотирилапі гуляли із молоддю на території навчальних кампусів. Дослідники зауважили, що після таких зустрічей студенти були позитивно заряджені на роботу під час занять. А ті з учасників, хто переживав стрес, розповідали, що навіть погляд собаки у вічі розслабляв їх.

"Студенти – у найбільшій зоні ризику, оскільки їхнє ментальне і психічне здоров'я уразливе. Собаки справді допомагають їм заспокоїтися. Чи цілком ми розуміємо механізм цього ефекту? Ні", - кажуть вчені.

Після експерименту науковці пропонують офіційно запровадити так звану "терапію із собаками" для студентів по всій Європі, зокрема у Лондоні, Кембриджі та Ноттінгемі. Зараз такі проекти за участю песиків почали успішно проводити у майже тисячі університетських кампусів США.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що науковці розкрили секрет сумного "погляду цуценяти".

ВідеоСобаки здатні знижувати рівень стресу у студентів - вчені Вашингтонського університету

Собаки - це справжня терапія! Так американські науковці назвали новий метод боротьби зі стресом для студентів. Як саме чотирилапі можуть врятувати від депресії, дивіться просто зараз. 

Собаки здатні знижувати рівень стресу у студентів - вчені Вашингтонського університету

Залиште свій коментар

Вибір редакції