Британець помер від розпухлих легень через зловживання колою

Дата публікації
Перегляди
2651
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Британець помер від розпухлих легень через зловживання колою

Через зловживання колою, в британця розпухли легені. / Фото: Фото EPA/UPG

Легені чоловіка стали в чотири рази важчими, ніж повинні бути.

Мешканець Західного Йоркшира Пол Інман помер через зловживання колою. Впродовж двадцяти років він випивав щодня по три літри напою.

Як повідомляє The Daily Mail, страждав з дитинства від синдрому Аспергера і рідко виходив з дому. Однак щонайменше тричі на день від обов'язково ходив в магазин по колу. Його мертве тіло знайшла соціальний працівник Бекі Ірвокер, яка викликала лікарів.

Спочатку медики вирішили, що Інман помер через серцевий напад чи під час припадку епілепсії, від якої він страждав останні роки.

Читайте також: Кола може викликати цукровий діабет у вагітних

Однак під час детального обстеження лікарі з'ясували, що у шанувальника коли розпухли легені. Вони важили в чотири рази більше, ніж повинні.

За словами лікаря Деїрдре Маккени, напій майже повністю вивів з організму Інмана натрій. А це в свою чергу порушило роботу калій-натрієвого насосу і викликало серйозні порушення на клітинному рівні і в роботі органів.

Зокрема легені шанувальника коли розпухли і стали важити в чотири рази більше від норми.

"Я завжди казала, що рано чи пізно його захоплення погано закінчиться. Він останнім часом дуже багато пив. Він почав пити колу з 10 років. Думаю, він займався саморуйнуванням", - каже мама Інмана.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2651
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація