Таропрогноз на серпень: що карти нам віщують

Таропрогноз на серпень: що карти нам віщують

Фото: Pexels

Карти Таро озвучують нам підказки всесвіту.

Карти Таро нині є звичним явище у нашому житті. Але ще кілька десятиліть тому вони сприймалися наче інструмент диявола. Цікаво, що найбільша іронія полягає у тому, що на картах Таро поруч з язичницькими символами, є чимало й християнських зображень. А загалом вивчати, що ж намальовано на картах Таро та який зміст за цим ховається, - можна роками.

Пропонуємо дізнатися, що очікує вас у серпні 2021 року за допомогою тарологічного прогнозу на останній місяць літа від майстрині Таро Олени Кузьмич.

Таропрогноз кохання на серпень-2021
Карта місяця "Лицар жезлів" 

Ця карта свідчить про швидкість, рішучість, нетерплячість, пристрасть. "Лицар жезлів" оповідає про бажання спілкуватися та ентузіазм, а іноді - перебільшення правди та вільну любов без обов'язків. Часом йдеться і про небажання зробити перший крок та ненадійність, тому протягом цього місяця варто уважніше придивитися до партнера або партнерки. 

Ця карта представляє крайні прояви енергії. Але в залежності від ситуації, ці якості можуть бути як позитивними, так і негативними. Адже іноді існують події, коли варто перебільшити загрозу, щоб злегка зрушити процес з місця або додати краплинку брехні, щоб змінити оточення.

Вона підказує, що потрібно проявити певне безрозсудство і не боятися свого нетерпіння. Також слід розібратися у суті проблеми.

Таропрогноз на роботу та кар’єру на серпень-2021
Карта місяця "Король кубків"

Ця карта, як і попередня, належить до так званих карт двору. "Король кубків" свідчить про стабільність, мудрість, дипломатичність, благородство, підтримку. Вона повідомляє про вірність почуттів, важливість знання людської натури, мудру людину, стримування почуттів, а не емоцій, тверезу оцінку ситуації, спокійну атмосферу тощо.

Зараз потрібно впевнитися в правильності обраного шляху. Потрібно правильно виконувати свою роботу. Будьте твердими та спокійно ставтеся до подій, які відбуваються навколо.

Терпіння та самодисципліна здійснять бажані внутрішні зміни. Нині ви розслаблені та спокійні, впевнені у своєму майбутньому і можете навіть злегка сміятися над цим бентежним світом. Зараз - чудовий час, щоб попрацювати з внутрішньою мудрістю та зайнятися самоаналізом - усвідомити свої слабкі та сильні сторони. Також потрібно прислухатися до мудрих порад, оцінити ролі у стосунках на роботі, а потім ухвалити відповідальне рішення.

Таропрогноз на фінанси на серпень-2021
Карта місяця "Двійка мечів" 

Ця карта свідчить про притлумлення почуттів та емоцій. Вона розповідає про те, що ви не бажаєте дивитися правді у вічі, говорите одне, а робите інше, заперечуєте свої почуття, ігноруєте правду, а ще вас гризуть сумніви. Зараз потрібно зробити вибір, але ви не бажаєте його робити.

Зараз ви намагаєтеся відгородитися не лише від себе, але від ще когось. Тому потрібно навчитися бути відкритими, ризикованими і не боятися правди. 

Читайте також:

Новини України: що навіщували карпатські мольфари

Новини України: що навіщували карпатські мольфари

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація