Авдіївка опинилася на межі дефіциту питної води

Це сталося через зупинку ДФС, довкола якої розгорнулися бої.

Питної води в Авдіївці майже не залишилося. Це стало відомо під час візиту заступника голови моніторингової місії ОБСЄ Олександра Хуга, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У четвер він інспектував місцевість, де останнім часом відбуваються найінтенсивніші бої – це авдіївська промзона.

Донецька фільтраційна станція, яка забезпечує цю частину регіону водою, через бої була пошкоджена ще 13 березня, і досі не відновлена, оскільки бойовики не припиняють обстрілів.

За словами Хуга, сутички на цьому напрямку виникають через те, що позиції ЗСУ та противника розташовані надто близько. Проте наші військові так не вважають і кажуть, що бойовики гатять по них з танків та САУ, які ховають за фільтраційною станцією.

Напередодні була оприлюднена інформація про те, що бойовики розгортають артилерію навпроти Авдіївки. Українські бійці переконані, що основні бої за довколишню територію - ще попереду.

В Авдіївці майже не залишилося питної води

Про це сьогодні розповів перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг. Сьогодні він інспектував місцевість поблизу Ясинуватої, де останнім часом відбуваються найінтенсивніші бої, це Авдіївська промзона. Донецька фільтраційна станція, яка забезпечує цю частину регіону водою - через бої була пошкоджена ще 13 березня, і досі не відновлена, оскільки бойовики не припиняють обстрілів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: