Бійці "Донбасу" повертаються до бойових завдань під Маріуполем

Дата публікації
Перегляди
4496
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бійці "Донбасу" повертаються до бойових завдань під Маріуполем

Бійці "Донбасу" повертаються до бойових завдань

Після Широкиного - це перший вихід вояків ближче до лінії зіткнення. 

Батальйон "Донбас" повертається до бойових завдань в зоні АТО. Після відведення добровольців із Широкиного це, по суті, перший вихід бійців ближче до лінії зіткнення. Нова задача бійців – облаштування додаткових КПП та чергування в районі другої лінії оборони під Маріуполем, ідеться в сюжеті ТСН.Ранок

На базі батальону "Донбас" під Маріуполем бойова готовність номер один. Майже місяць хлопці нудилися в тилу, але напередодні виїхали в напрямку передової. 

Нова задача бійців – контроль пересування людей та вантажів, проте у бойових офіцерів відверте розчарування. 

Комбат "Донбасу" погодився формувати батальйон, як штурмовий. Нині під управлінням Нацгвардії, тому з'явилися нові функції. 

"Із першого числа у нас великі навчання з відпрацювання злагодженості особового складу. Ми готуємося з інструкторами – штурм, зачистка будівель, об'єктів", - розповів комбат "Донбасу" Анатолій Виноградський.

Раніше повідомлялося, що на Харківщині бійці добровольчого батальйону навчають пластунів оборонятися та любити Україну. Перші півсотні харківських пластунів за путівки заплатили по 600 гривень. Діти бійців АТО та переселенців – у таборі безкоштовно. 

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Батальйон «Донбас» повертається до бойових завдань в зоні АТО

Батальйон «Донбас» повертається до бойових завдань в зоні АТО

Наступна публікація