Боєць Денис Дзічковський після АТО змушений боротися з пневмонією

Дата публікації
Перегляди
877
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Боєць Денис Дзічковський після АТО змушений боротися з пневмонією

Чоловіка рятують київські лікарі.

Він пережив найзапекліші місяці оборони шахти Бутівка і стійко тримався у боях. Але його підкосила пневмонія. Бійця 11 батальйону територіальної оборони Дениса Дзічковського із позивним "Граф," друзі пам'ятають як активного міцного воїна. Три місяці він провів у реанімаційних палатах Черкаських лікарень, аби вилікувати пневнонію. Сильно схуд. Працює в бійця лише нижня частина однієї легені, хворе серце.

Киснева маска, палата реанімації, вже четвертий місяць Олена Миколаївна не відходить від сина. Лікарі щоразу готували до найгіршого. Денис Дзічковський з тих, хто першим, не розмірковуючи пішов захищати країну. Спочатку район Фащівки, потім обороняв шахту Бутівка. Що взяло бійця за душу на війні – так це люди, які зустрічались. Він служив у розвідці, потім став оператором протитанкової ракетної установки, розповідають друзі.

Відтоді боєць встиг повоювати за мобілізацією, повернутись додому, в рідні Черкаси, а потім захворів. Із високою температурою Дениса доправили до Черкаської лікарні з діагнозом надважка форма двосторонньої пневмонії. Три місяці чоловік в палаті реанімації і жодного полегшення.

Боротися за життя узялися гуртом: і мати, і друзі, і, головне - сам Денис. Лікарі столичного інституту серця на власний ризик взялись робити Денису надскладну операцію на серці: пневмонія дала ускладнення.

Попри важкі прогнози, Денис вдало пережив складну операцію з пересадки клапанів серця. Тепер на черзі відновлення легенів. Це означає ще принаймні кілька місяців у реанімації та тривалий курс дороговартісних ліків. Але тепер, Денис і сам зізнається, що здаватись запізно! Упевнений, що попереду лише шлях до щасливого життя.

Приватбанк 5168 7423 1195 1606 ДЗІЧКОВСЬКА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

Бійця АТО з позивним "Граф" підкосила надважка форма пневмонії

Бійця АТО з позивним "Граф" підкосила надважка форма пневмонії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
877
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація