Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики готові звільнити лише одного полоненого – Геращенко

Українська сторона передала списки зі 139 полонених та 762 зниклих без вісти.

Сторона бойовиків підтверджує утримання лише дев'яти полонених українців. При тому, що українська сторона має список зі 139 прізвищ полонених. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook уповноважений президента з урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

При цьому, каже нардеп, українська сторона неодноразово у Мінську передавала списки 139 полонених та 762 зниклих без вісти осіб.

"Під час останньої зустрічі в Мінську представники окремих районів Луганської області, яким ми передали повну інформацію і прізвища людей , які вважаються заручниками ( разом з СБУ ми передали прізвища 139 людей) і про зниклих безвісти (762 людини) заявили, що вони підтверджують , що в них утримується тільки 4 українських військових і 5 цивільних", - написала Геращенко.

Депутат сподівається, що заява ватажка луганських бойовиків Плотницького не стане лише пустими обіцянками, проте каже, що поки отримали інформацію про готовність звільнити одну людину, якої взагалі немає в жодному списку.

"Також представники окремих районів Луганської області назвали прізвище ще однієї людини, яку вони начебто утримують і якої немає в списках СБУ ( ані в заручниках, ані в зниклих безвісти) і ми зараз перевіряємо цю інформацію. І ось саме цю людину вони і готові звільнити, за нашою інформацією", - повідомила нардеп.

Геращенко вкотре наголосила, що під час кожної зустрічі групи у Мінську наполягають на виконанні мінських домовленостей, у яких йдеться про безумовне звільнення всіх заручників. Українська сторона вимагала, аби обмін відбувся ще до нового року, проте сторона бойовиків на це не погодилася.

Раніше ватажок так званої "ЛНР" Ігор Плотницький заявив про готовність відпустити усіх полонених українських військовослужбовців. Радник глави Служби безпеки України Юрій Тандіт, своєю чергою, сказав, що слід перевірити кожне слово головного ватажка Луганщини.

 

Тільки- но мала розмову щодо звільнення украінських заручників, що утримуються бойовиками, з Президентом Украіни. Позиці...

Опубликовано Iryna Gerashchenko 6 января 2016 г.

Залиште свій коментар

Вибір редакції