ОБСЄ повідомила про зміну позицій під окупованою Горлівкою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними спостерігачів, на Донеччині помічені нові системи траншей.

На Донбасі зафіксували зміну позицій в районі окупованої Горлівки, подекуди відстань між позиціями бойовиків та українських військових скоротилася майже на 1 км.

Про це заявив перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуг під час брифінгу, пише "Інтерфакс-Україна".

"Минулого тижня ми побачили ознаки просування вперед у ще двох місцях. Наші безпілотні літальні апарати дальнього радіусу дії виявили біля Ставків і Горлівки нові системи траншей, які тягнуться далі на захід, скорочуючи відстань між позиціями сторін, яка в одному місці скоротилася майже на 1 кілометр", - розповів він.

Зазначимо, Ставки та Горлівка - окуповані території, тож, найімовірніше, йдеться про просування бойовиків.

За словами Хуга, ці просування подібні до тих, які раніше відбувалися в Жолобку, Водяному, Південному та Золотому.

Окрім цього заступник голови СММ ОБСЄ в Україні зазначив, що спостерігачі минулого тижня зафіксували 26 одиниць великокаліберного озброєння в місцях, звідки сторони зобов'язалися його відвести.

"16 одиниць забороненого озброєння виявили в підконтрольних уряду районах, 10 - в неконтрольованих. Порушення вдалося виявити попри те, що спостерігачам 21 разів відмовляли в доступі до потрібних місць, з них 19 випадків недопуску були на непідконтрольних територіях", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше волонтер Юрій Мисягін повідомив, що ЗСУ поступово займають нові позиції на Донбасі. За його словами, на багатьох ділянках фронту сіра зона поступово скорочується.

Залиште свій коментар

Вибір редакції