Бойовики підтвердили відставку Плотницького та призначення нового ватажка

Рішення було прийнято одноголосно.

Так звана "Народна Рада" "ЛНР" затвердила виконувачем обов'язків ватажка бойовиків Леоніда Пасічника.  А перед цим задовольнила заяву ватажка бойовиків ОРЛО Ігоря Плотницького про "відставку за власним бажанням".

Про це йдеться в повідомленні сепаратистського сайту "Луганський інформаційний центр".

Відзначається, що рішення було ухвалене одноголосно.

Нагадаємо, в так званій "ЛНР" стався конфлікт між Плотницьким і "міністром внутрішніх справ" Ігорем Корнетом, якого він відправив у відставку. 21 листопада в Луганську Ігор Корнет влаштував в псевдореспубліці "військовий переворот".

А 24 листопада ватажок так званої "ЛНР" Ігор Плотницкий раптово написав заяву про "відставку" за станом здоров'я. Тепер він призначений "уповноваженим" від "ЛНР" по виконанню Мінських угод.

Також раніше в СБУ повідомили про те, що в окупований Луганськ на допомогу бойовикам так званої "ЛНР" з Росії відправили підрозділ приватної військової компанії "Вагнера". Крім того, було опубліковано аудіозапис переговорів бойовиків.

Як розповідав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак, "переворот" в Луганську не вплине на переговори по Донбасу. Розбірки бойовиків в "ЛНР", за великим рахунком, ні на що не впливають, вважає чиновник.

Залиште свій коментар