Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики підтвердили відставку Плотницького та призначення нового ватажка

Бойовики підтвердили відставку Плотницького та призначення нового ватажка

Рішення було прийнято одноголосно.

Так звана "Народна Рада" "ЛНР" затвердила виконувачем обов'язків ватажка бойовиків Леоніда Пасічника.  А перед цим задовольнила заяву ватажка бойовиків ОРЛО Ігоря Плотницького про "відставку за власним бажанням".

Про це йдеться в повідомленні сепаратистського сайту "Луганський інформаційний центр".

Відзначається, що рішення було ухвалене одноголосно.

Нагадаємо, в так званій "ЛНР" стався конфлікт між Плотницьким і "міністром внутрішніх справ" Ігорем Корнетом, якого він відправив у відставку. 21 листопада в Луганську Ігор Корнет влаштував в псевдореспубліці "військовий переворот".

А 24 листопада ватажок так званої "ЛНР" Ігор Плотницкий раптово написав заяву про "відставку" за станом здоров'я. Тепер він призначений "уповноваженим" від "ЛНР" по виконанню Мінських угод.

Також раніше в СБУ повідомили про те, що в окупований Луганськ на допомогу бойовикам так званої "ЛНР" з Росії відправили підрозділ приватної військової компанії "Вагнера". Крім того, було опубліковано аудіозапис переговорів бойовиків.

Як розповідав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак, "переворот" в Луганську не вплине на переговори по Донбасу. Розбірки бойовиків в "ЛНР", за великим рахунком, ні на що не впливають, вважає чиновник.

Залиште свій коментар

Вибір редакції