Бойовики вперше під час "тиші" застосували важкі міномети в Авдіївці

По українських позиціях гатили 120-м калібром.

У районі Авдіївки майже добу тривав бій, у якому зазнав поранення український військовий. Бойовики застосували навіть заборонені 120-міліметрові міномети, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Однак військового-десантника наздогнали не осколки міни, а куля снайпера. Вона влучила в стегно. На щастя, кістка лишилася неушкодженою, кажуть медики. Тому поранення не вважають складним.

Аброськін показав фото наслідків потужних обстрілів Авдіївки

На відміну від мирного жителя, котрого бойовики підстрелили на околиці Авдіївки. 40-річний чоловік житиме, але йому роблять складну операцію військові лікарі. "На стабілізаційному пункті надали відповідну допомогу. Зараз оперативне втручання на хірургічну обробку поранення та визначення ступеню ушкодження внутрішніх судин, нервів", - розповів полковник медичної служби Володимир Книгинецький.

Військові відзначають, що час оголошеного бойовиками режиму тиші сплив, тому обстріли тепер наростатимуть. У Мар'їнці кажуть, що протягом тижня тривали перестрілки з автоматів, а минулої ночі ворог уже застосував гранатомети. Бойовики укріпили свої колись розбиті бліндажі в 300 метрах від позицій ЗСУ та навіть побудували нові укріплення. Це сталося просто на очах у військових, яким дали команду не відкривати вогонь і дотримуватися тиші. "То було в основному 5,45, а сьогодні вже й кулемети стріляли. З 1 вересня, як оголосили перемир'я, в нас п'ятеро загиблих", - зізнався боєць батальйону "Донбас-Україна" із позивним "Ден".

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

ВідеоВ Авдіївці бойовики мінометними обстрілами порушили домовленість про тишу

Залиште свій коментар

Наступна публікація