Кінець перемир'я в Авдіївці: військові мали спокій лише чотири дні

Місцеві жителі кажуть, що обстрілам бойовиків бракувало колишньої потужності.

Перемир'я в Авдіївці закінчилося минулого вечора. Бойовики відновили обстріли української території, але при цьому не використовували важке озброєння, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Воїни ховалися від смертоносних снарядів у напівтемряві серед розвалених будинків. Світло не запалювали на повну, аби не привертати уваги ворога. Бійці підрахували, що режим перемир'я російські найманці витримали лише чотири дні. По промисловій зоні гатили з гранатометів і зеніток. Канонада тривала більше трьох годин. Снаряди перестали прилітати вже за північ. Постраждалих унаслідок активності ворога не було.

ВідеоВ Авдіївці бойовики мінометними обстрілами порушили домовленість про тишу

На ранок бійці зібралися на заняття з тактичної медицини – навички винесення пораненого з поля бою, надання першої допомоги, зупинка важких кровотеч. Тренер каже, що викладати військовим, здавалося б, вочевидь потрібні речі – важко. "Їм легше стріляти. Є велика кількість забобонів: вчити медицину – прикликати біду", - пояснює медик Владислав.

Місцеві жителі вранці іронізували, що пережите вночі – за тутешніми мірками навіть важко назвати обстрілом. Кажуть, коли в їхніх хатах вилітали вікна та в буквальному сенсі їхав дах – тоді було страшно. Так само, як і виходити на город, коли по мирних жителях стріляв ворожий снайпер. Зараз же, запевняють, і колишньої руйнівної сили снарядів нема, і на городі під час режиму тиші можна було поратися вільно. Єдине, чого не вистачає місцевій мешканці Любові Леонтіївні для щастя – українського телебачення. Приймач ловить тільки російську пропаганду, а жінка так скучила за рідними українськими новинами. "За Лідою Таран, Наталкою Мосійчук, Марічкою Падалко", - зізнається мешканка Авдіївки.

Тим часом з офіційних джерел стало відомо, що протягом доби бойовики 21 раз обстріляли позиції ЗСУ. В зоні АТО на маріупольському напрямку пострілом снайпера було поранено військового.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Наступна публікація