Кореспондент ТСН заскочив недозвільнену суддю Царевич у Печерському суді

Одіозна пані ухиляється від відповідей на питання.

Суддя Оксана Царевич досі не покидає Печерського суду, хоча Вища рада юстиції вирішила направити президентові подання про її звільнення. Після завершення робочого дня одіозну пані зустрів у будівлі суду кореспондент ТСН Дмитро Фурдак.

Царевич вдягнена у діловий одяг, підтягнута та налаштована рішуче у спілкуванні з пресою. Відповідати на запитання, що вона робить нині у суді, Царевич відмовляється, чим займатиметься після звільнення – не говорить, чи влаштувала особисте життя – віджартовується.

"Можливо речі прийшла зібрати, а може й ні", - каже суддя.

Про завершення кар'єри відповідає ухильно: "Як вам сказати… Ви висловили свою певну думку, самі себе в цьому переконали, переконуєте зараз цілий світ, що воно так і є, а я просто не хочу з вами спілкуватись".

Єдине запитання, на яке суддя готова відповідати – чи не шкодує про якісь свої рішення. Її відповідь – тверде "ні".

Насамкінець Царевич назвала журналістів брехунами та попрямувала додому. В гості не запросила, хоча, запевняє, в минулі часи могла б. Як Царевич натякала кореспондентові на одруження, відповідала на незручні запитання та на чому поїхала з суду, дивіться на відео:

Царевич вигадливо ухилилась від питань, що досі робить у Печерському суді

Суддя Оксана Царевич досі не покидає Печерського суду, хоча Вища рада юстиції вирішила подати президентові подання про її звільнення. Після завершення робочого дня одіозну пані зустрів у будівлі суду кореспондент ТСН Дмитро Фурдак.

Нагадаємо, у березні 2015 року генпрокурор направив у Вищу кваліфікаційну комісію суддів клопотання про відсторонення від посад скандальних суддів Печерського райсуду Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.

Царевич обвинувачували у зловживанні службовим становищем, а також у свідомо неправомірних рішеннях у справах щодо активістів Автомайдану. Обвинувачення не завадили Оксані Царевич скласти іспити для довічного обрання суддею. Щоправда, Вища кваліфікаційна комісія суддів відклала розгляд її довічного обрання, поки не буде винесене рішення у справі переслідування активістів Автомайдану. 

Після подання ВРЮ питання звільнення Царевич залежить від президента.

Вища Рада юстиції ухвалила подання про звільнення скандальної судді Печерського суду

Суддя Царевич більше не судитиме. Вона у 2014 позбавила водійських прав з десяток учасників автопробігу у Межигір'ї. Засідання тривало понад чотири години. Чому так довго, і чим захищалася Оксана Царевич, дивіться у матеріалі ТСН.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: