Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Антарктиді пінгвінам загрожує смертельний вірус пташиного грипу

Пінгвінам в Антарктиді загрожують хвороби, що поширюють перелітні птахи.

Нещодавно у антарктичних пінгвінів був виявлений новий штам пташиного грипу.

Про це повідомляє "BBC Russian"

На думку екологів, пінгвіни потребують додаткового захисту від нових інфекцій.

Кілька років тому був виявлений перший незвичайний штам грипу серед антарктичних пінгвінів. І ось зараз виділено новий штам, тож, виявляється, що віруси досягають цей континент частіше, ніж передбачалося раніше.

"Це викликає тривогу, оскільки віруси пташиного грипу, які можуть бути смертельно небезпечними для багатьох видів птахів, останнім часом з'явилися в Північній Америці", - говорить доктор Аерон Херт з Інституту Пітера Догерті в Австралії, який нещодавно побував в Антарктиді, де обстежив пінгвінів і інших птахів.

За його словами, виявлений вірус не викликає хвороби серед птахів, проте той факт, що він присутній на Південному континенті, свідчить про те, що туди можуть добиратися і небезпечніші віруси.

"Вплив патогенного вірусу грипу, який викликає загибель або важкий стан птахів, може стати катастрофою для пінгвінів Антарктиди", - говорить учений.

Нагадаємо, українців атакують невідомі вірусиЗагальна слабкість, сильний кашель, хворе горло і жодної температури - осіння недуга відправляє тисячі українців на лікарняні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції