В Одесі чекали на штурм мерії, натомість сталася масова бійка

Опоненти міського керівництва намагалися встановити намети в центрі міста.

У центрі Одеси біля будівлі міськради сталася бійка. В ній узяли участь активісти антимерського майдану та охоронці, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Одного з протестувальників затримала поліція за активний спротив. Пізніше у райвідділку він вдарив головою поліцейського. Правоохоронця шпиталізували.

Активісти хотіли встановити біля мерії намет, аби відновити протестне містечко, яке прибрали три тижні тому під приводом святкування Дня міста. Напередодні віце-мер Одеси заявив про погрозу з боку пікетувальників підпалити будівлю міськради, через що всіх працівників установи евакуювали.

ВідеоВ Одесі біля міськради сталася сутичка між активістами антимерського майдану та охороною

Сьогодні у мерії теж очікували штурму. До неї підтягнули додаткові сили правоохоронців, підвезли вогнегасники та брандспойти. Утім, після невеликої сутички з охоронцями активісти розійшлися. "По всьому місто достатньо і Нацгвардії, спецпідрозділів, патрульної поліції. Ми можемо, навіть якщо будуть якісь провокації чи конфлікти, одразу локалізувати. Громадяни можуть почуватися в безпеці", - запевнив начальник управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції Іван Іщенко.

Напружена ситуація також у Затоці в Одеській області. Там після кількох сутичок і арештів ситуацію під свій контроль узяла прокуратура.

Залиште свій коментар

Наступна публікація