Подання про звільнення судді Царевич внесуть на розгляд президенту

Таке рішення ухвалила Вища рада юстиції.

Вища рада юстиції прийняла рішення внести подання президентові України щодо звільнення одіозної судді Печерського суду Оксани Царевич за порушення присяги судді. Про це повідомляє прес-служба ВРЮ.

"Як повідомив після оголошення результатів таємного голосування голова ВРЮ Ігор Бенедисюк, це рішення прийнято більшістю голосів (13) "за", "проти" проголосувало 2 члени ВРЮ", - йдеться у повідомленні.

Дисциплінарна справа щодо судді стосувалася дій Царевич під час розгляду низки справ проти активістів Майдану. Раніше дисциплінарна комісія рекомендувала суддю до звільнення.

Нагадаємо, у березні 2015 року генпрокурор направив у Вищу кваліфікаційну комісію суддів клопотання про відсторонення від посад скандальних суддів Печерського райсуду Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.

Царевич обвинувачували у зловживанні службовим становищем, а також у свідомо неправомірних рішеннях у справах щодо активістів Автомайдану. Сергій Вовк підозрюється у зловживанні службовим становищем та винесенні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі. Обвинувачення не завадили Оксані Царевич скласти іспити для довічного обрання суддею. Щоправда, Вища кваліфікаційна комісія суддів відклала розгляд її довічного обрання, поки не буде винесене рішення у справі переслідування активістів Автомайдану. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація