Дагестан може обрати бойовика "ЛНР" депутатом російської Держдуми

Водночас в РФ його затримували у "болотній справі", однак пізніше амністували.

На виборах до російської Держдуми вперше зареєструвався бойовик, який воював на Донбасі - Олег Мельников.

Про це повідомляє Газета.ру.

Він балотується в Держдуму РФ по Північному одномандатному округу Дагестану №10.

"Хочу допомогти дагестанцям з налагодженням соціальних ліфтів, боротьбою з корупцією і трудовим рабством. Дати можливість жити, а не виживати жителям республіки", - сказав бойовик виданню.

За словами Мельникова, він три місяці тому вирішив йти в Держдуму, а дагестанські громадські діячі його підтримали.

У Росії він відомий тим, що створив рух "Альтернатива", який займався звільненням людей з трудового рабства, пише видання. Найгучніші випадки боротьби з рабством були пов'язані з нелегальними цегляними заводами в Дагестані, де працювали викрадені росіяни з інших регіонів.

У 2014 році Мельников поїхав воювати на стороні терористів з "ЛНР" — він "засвітився" в боях в Семенівці. У тому ж році в Росії Мельникова затримували у "Болотній справі": його підозрювали в причетності до безладів на Болотній площі у Москві 6 травня 2013 року. Пізніше його амністували.

"Дагестан — проросійський регіон. Якщо в Москві і є розділення щодо українського питання, то республіка визначилася зі своїм вибором, коли відправляла в Донбас гуманітарну допомогу. Я йду в Думу не як польовий командир, а як громадський діяч", - сказав Мельников.

Вчора, 11 липня, на контрольному посту "Маріїнка" прикордонники Краматорського загону затримали громадянина Російської Федерації, який воював у лавах терористів "ДНР". Чоловік прямував в цивільному одязі з території, яка тимчасово підконтрольна бойовикам.

Залиште свій коментар

Наступна публікація