До села Павлопіль після звільнення від бойовиків повертається життя

Місцеві жителі майже рік жили у заручниках.

До села Павлопіль на Донеччині повертається життя: три тижні тому до нього зайшли українські військові. До цього населений пункт вважався сірою зоною і там часто блукали бойовики. Місцеві жителі майже рік жили у заручниках. Нині називають себе вільними, однак просять владу звернути на них увагу, адже у Павлополі навіть магазину не має.

Про це йдеться у сюжеті ТСН. 16.45.

Місцева мешканка Галина Петрівна розповіла, що вижити вдалося завдяки підвалам.

Як зазначає журналіст Іван Гребенюк, у Павлополі досі не працюють магазини, рейсовий автобус так і не пустили, та й людей на вулицях особливо не зустрінеш.

Українські збройні сили тут зустріли добре. Вони ж і допомагають виживати селянам: видають безплатний хліб та воду. Працівникам магазину обіцяли видати пропуски, щоб вони могли перейти через блокпости і завезти продукти жителям. До нового року людям обіцяють перенести блокпост, тож дорога на Павлопіль стане вільною. Тоді ж начебто мають і атобус запустити.

Своєю чергою військові укріплюють оборону. Вони запевняють, що мають підтримку людей. 

Павлопіль повертається до нормального життя

Три тижні дому у село на Донеччині зайшли українські військові. До цього населений пункт вважався сірою зоною і був лазівкою для бойовиків. Місцеві майже рік жили у заручниках. Нині називають себе вільними - однак просять владу звернути на них увагу. Адже у Павлополі навіть магазину немає. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: