Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маріупольскі прикордонники провели бойові стрільби в Азовському морі

Бійці відпрацьовували знешкодження ворога на водній поверхні.

Бійці Маріупольського загону морської охорони провели навчання з бойовими стрільбами. Прикордонні катери мусили помітити та знешкодити умовного ворога, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із завданням бійці впоралися на оцінку "добре". І це не дивно, бо цей загін не тільки тренується, а й воює вже два роки. За цей час втратив трьох своїх побратимів і 12 чолвоік були поранені. Два катери були повністю знищені. У 2014 р. бойовики розстріляли один з берега керованими ракетами, а минулого року ще один катер підірвався на ворожій якірній міні.

Прикордонникам доводиться охороняти 175 морських миль державного кордону на Азові. Завдань кілька — уважно стежити за бойовиками та відганяти російських прикордонників, які час від часу намагаються підійти до українського берега.

Відео Маріупольський загін морської охорони провів навчання та розповів про поведінку прикордонників РФ

Останнім часом росіяни стали обережними — коли бачать у морі українські катери, техенько сидять на свому боці кордону. А раніше підходили дуже близько, кажуть прикордонники. "Були окремі заходи — підходи суден берегової охорони Російської Федерації. Таких суден, як "Тихий Дон", суден забезпечення, яке, за нашою інформацією, вело радіолокаційну розвідку нашого узбережжя — тому ці факти були", - розповів заступник командира загону Юрій Алейников.

З іншого боку, бойовики "ДНР" заявили, що мають власні військово-морські сили. Це рибальські човни з кулеметами. Навряд чи вони відважаться атакувати кораблі морської охорони, але прикордонники побоюються, що бойовики можуть спробувати закинути морем диверсійну групу — тому уважно стежать і за окупованим узбережжям.

Сьогодні у Маріупольському загоні служать прикордонники з усіх куточків України — тут і кримчани, які виводили кораблі з окупованого півострова, і Житомир, і Маріуполь. Місцеві хлопці з хорошою освітою йдуть захищати Батьківщину. "Без цього ніяк, зараз війна", - каже прикордонник В'ячеслав Китов.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції