На Донбасі бойовик підірвав себе через рішення командира не платити йому зарплату - ГУР

Ще троє бойовиків отримали поранення. 

На Донбасі бойовик підірвав гранату у розташуванні свого підрозділу і загинув через рішення командира про покарання його шляхом позбавлення зарплати.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

"Зневажливе ставлення та знущання командирів підрозділів російських окупаційних військ до підлеглого особового складу призводять до проявів істерії та немотивованої агресії у взаємовідносинах між військовослужбовцями", - розповіли у ГУР.

Зазначається, що 3 серпня військовослужбовець 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) Збройних Сил Російської Федерації, перебуваючи у стресовому стані, після доведення рішення командира про покарання шляхом позбавлення грошової винагороди, підірвав гранату РГД-5 у розташуванні підрозділу.

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 4 серпня Зневажливе ставлення ...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 4 серпня 2017 р.

"Сам загинув і ще троє військовослужбовців було поранено. Командування полку намагається приховати цей інцидент, видаючи його за "необережне поводження з боєприпасами", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Донбасі продовжує зростати кількість небойових втрат у з'єднаннях і частинах бойовиків та ЗС РФ. В одному з підрозділів російський офіцер під час "сеансу виховання" побив дерев'яною палицею чотирьох підлеглих. За даними розвідників, один із побитих помер, двоє втекли з військової частини, а ще один намагався покінчити життя самогубством.

Залиште свій коментар