Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На фронті бійці обороняються за допомогою 77-річного кулемета "Максим"

Зброя часів ще Другої світової нині на Східному фронті.

"Максими" проти "русского мира" - кулемети Другої світової нині протистоять бойовикам на Східному фронті. Хоч зброя і стара, кажуть наші бійці, проте бездоганна в бою. Ворог це вже на собі відчув і не один раз, йдеться у ТСН.19:30.

Йому 77 років і він - найстарший "боєць" у цьому підрозділі на нулі. Старенький, але дуже войовничий кулемет "Максим".  

"Якщо ти прийшов чисто погратися з ним, він може заклинити, а якщо відпрацювати - він буде слухатися. Зброя відчуває. Це як автомат - привик до тебе, а ти до нього, це як друга жінка", - каже військовослужбовець.

Такий кулемет боєць на позивний "Бомбило" бачив у фільмах про громадянську війну та другу світову. І ось чоловік вже чотири роки сам на фронті україно-російської війни з таким самим кулеметом.

Хоч і кулемет старий, але жодного разу ще не підвів хлопців. Бойовики поруч і про себе нагадують мало не щодня провокаціями. Причому тактика ворога однакова від Світлодарської дуги до Мар’їнки.

"Агресивно - це коли темінь наступає, і вони починають щолкати нас, провокувати. Ми не ведемося на провокації - є наказ. Але, якщо, не дай Боже, появиться, ми починаємо відповідь давати", - пояснюють бійці.

Відео Бойовикам на східному фронті нині протистоять кулемети Другої світової війни

Хоч зброя і стара, кажуть наші бійці, проте бездоганна в бою. Ворог це вже на собі відчув і не один раз. Тому міняє тактику від огульних обстрілів до точкових ударів.  

Бойовикам на східному фронті нині протистоять кулемети Другої світової війни

Роки війни й постійні обстріли, втрати товаришів наклали відбиток на цих бійців. Вони перестали боятися смерті. А це не дуже добре, особливо на передовій, увага та відчуття небезпеки притуплюються.

Ці хлопці знають, з ким воюють, бо в полях вже четвертий рік. Їм не треба пояснювати що таке "русский мир", бо бачили його на власні очі. Наслідки війни й російської агресії усюди однакові - від Мар’їнки до Зайцевого. Сотні розбитих сімей, тисячі переселенців й знищені будинки.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції