Оборонці Маріуполя кажуть про підхід ударної 2-тисячної групи бойовиків

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оборонці Маріуполя кажуть про підхід ударної 2-тисячної групи бойовиків

Військові задоволені збудованими бліндажами

Інформація не точна, однак військові тримаються напоготові.

Одну з ділянок лінії фронту поблизу Маріуполя тримає 37-й батальйон Збройних сил України. Військові твердять, що ворог за час перемир'я зброю не відвів, а сили нарощує, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Мусується постійно інформація про підхід в район Саханки до двох тисяч терористів, які будуть в подальшому розвивати наступ в напрямку Маріуполя і в напрямку Волновахи", - розповів про чутки командир батальйону з позивним "Соболь".

Військові регулярно мають справу з диверсійними групами ворога. Їх солдати намагаються не підпустити близько до власних позицій.

Також бійці відстежують пересування ворожої техніки, котра нікуди не поділася з передової.

"Наявність БМП, наявність крупнокаліберних кулеметів, АГС, СПГ-9 – відслідковуються їхні позиції постійно, моніторяться їх зміни позицій постійно. І майже щоденно, щоночі чути стрільбу з того боку", - розповів комбат.

На випадок активізації воєнних дій віськові мають бліндажі, за котрі дуже вдячні будівничим. Кажуть, ці укриття витримають обстріли з крупнокаліберної артилерії.

Інша нагальна потреба військових – утеплення на зиму. Вона також частково вирішена. Бійці мають зимову форму, однак поки що минулорічну. Нову їм лише обіцяють, але поки ще не привезли.

Як уже повідомлялося, бойовики застосували глушники та поранили військового під Маріуполем.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Під Маріуполем бойовики ведуть вогонь із забороненої зброї

Під Маріуполем бойовики ведуть вогонь із забороненої зброї
Наступна публікація