Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оборонців Авдіївки почали обстрілювати розривними кулями

Ворог особливо активізувався в останні дні.

Українські військові продовжують під цілодобовим вогнем боронити промислову зону біля Авдіївки. Вдень ворог обстрілює позиції ЗСУ з великокаліберних кулеметів і гранатометів, а вночі починає працювати заборонений крупний калібр, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Працюють то з АГС, то з "Утьоса". Це те, що найчастіше. Тому що крупний калібр – вони накривають більшу площу. Плюс стріляють розривними патронами", - розповів боєць із позвиним "Ведмідь". Військові додають, що темною порою нещодавно їх накривали 120-м калібром. І в останні дні обстріли почастішали – найімовірніше, на позиції бойовиків поступив новий боєкомплект із Росії. Однак всі старання терористів марні: оборонці Авдіївки лишаються неушкодженими. Не в останню чергу тому, що дуже грамотно побудували інженерні споруди – бліндажі та укриття. Навіть пряме влучання міни в одне з укріплень не заподіяло тому жодної шкоди.

Відео На Донбасі ворог знов активно обстрілює Авдіївську промзону

Серед бійців на передовій позиції вирізняється молодий Володимир. Він наймолодший військовий. Пояснює, що хотів піти на строкову службу, але в нашій країні є такий парадокс: це можливо тільки з 20 років, тоді як на війну беруть і з 18. Тому й підписав контракт. Солдат зізнається, що не шкодує, а зі старшими побратимами в нього добрі стосунки. "Буває, пожартують наді мною, що я маленький такий, худенький, як кажуть", - розповів Володя. Тим часом його побратими запевняють, що різні покоління об'єднані спільною метою – вигнати темну силу з української землі. Кажуть, давно б це почали активно робити, якби був дозвіл згори. "Ясинуватську розв'язку, звичайно, взяли б. У них укріплень, по суті, немає. На них разок натиснути – і вони самі потікають", - кажуть бійці.

Напередодні повідомлялося, що оборонці Опитного, яке неподалік, не сумніваються, що на свята бойовики не забудуть їх "привітати", але вони готові зустрічати ворога зі зброєю в руках, щоб вся країна на свята могла спокійно підняти келих шампанського.

Кореспондент ТСН Євген Назаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції