Під час атаки на бійців АТО поблизу Трьохізбенки бойовики підстрелили комбрига 92-ї бригади

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під час атаки на бійців АТО поблизу Трьохізбенки бойовики підстрелили комбрига 92-ї бригади

Бойовики поранили комбрига 92-ї бригади Ніколюка / Українська правда

Окрім нього найманці поранили ще двох військових.

У вівторок, 3 листопада, під час атаки бойовиків на українських військових у Трьохізбенці був поранений комбриг 92-ї бригади Віктор Ніколюк.

Про це заявив керівник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов.

"О 15:30 Віктор Ніколюк з позивним "Вітер" із групою військовослужбовців працював на опорному пункті неподалік від Трьохізбенки. Там він перевіряв низку питань, зокрема і питання рекогносцировки місцевості, тобто оцінку ситуації", - наголосив він, пише "Українська правда".

За словами Селезньова, чоловік отримав непроникаюче осколкове поранення лівого боку.

"Бойовики вели вогонь з боку населеного пункту Пришиб. Протягом 10 хвилин накривали позиції з АГС-17. В результаті троє отримали поранення, в тому числі Ніколюк", - розповів представник Генштабу.

Селезньов також зауважив, що Ніколюк та ще один боєць із осколковими пораненнями ноги відмовилися від госпіталізації, тому їм надавали медичну допомогу на місці.

"У третього військовослужбовця поранення більш важке, тому його відправили до Центральної районної лікарні Нового Айдару", - додав він.

Окремо зазначається, що саме 92-га бригада взяла в полон російських ГРУшників Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва, а комбриг Ніколюк раніше показував зброю, яка є лише на озброєнні російської армії.

Нагадаємо, онук воїна УПА і герой АТО дав прогноз розвитку війни на Донбасі. Боєць "Правого сектору" вважає, що протистояння триватиме кілька десятиліть.

Наступна публікація