Під час штурму Дебальцевого серед бойовиків помітили діючого російського генерала

Лєнцова бойовики назвали одним з "командирів ЛНР"

Серед ватажків бойовиків в районі Дебальцевого на Донеччині був помічений діючий заступник командувача Сухопутних військ РФ  та генерал-лейтенант Олександр Лєнцов.

Російські ЗМІ та журналісти бойовиків зняли на відео найманців в районі Дебальцевого. Серед них на камери "засвітився" і російський генерал-лейтенант Лєнцов. Натомість на відео інтернет-ресурсу бойовиків він підписаний як  "командир підрозділу народної міліції ЛНР".

На відео Лєнцов розповідає російським журналістам, що українські військові нібито здаються у полон бойовикам через те, що потрапили в оточення. При цьому, на військовій формі Лєнцова немає ніяких шевронів російської армії, він вдягнений у звичайний камуфляж та шапку-вушанку, які і інші бойовики.

На відео Лєнцов зявляється з 10 хвилини. 

Варто зазначити, що 31 липня 2013 року Олександр Лєнцов був призначений заступником головнокомандувача Сухопутних військ ЗС РФ. До свого призначення він був заступником командувача Повітрянодесантними військами Росії.

Олександр Лєнцов
Сайт Міноборони РФ
Генерал-лейтенант РФ "засвітився" серед бойовиків

У свою чергу, українські ЗМІ повідомляють, що на Донбас Лєнцов прибув ще 26 вересня минулого року. Він нібито мав забезпечити реалізації Мінських домовленостей.

Лєнцов народився 20 грудня 1956 в селищі Холмський Абінського району Краснодарського краю. У 1974 році вступив до Рязанського вищого повітрянодесантного училища. Після його закінчення проходив службу на посадах від командира розвідувального взводу до командира парашутно-десантного батальйону. Після закінчення в 1989 році Військової академії імені Фрунзе проходив службу в Повітрянодесантних військах на посадах начальника штабу полку, командира полку, заступника і командира дивізії.

У 2008 році закінчив вищі академічні курси при Військовій академії Генштабу Збройних Сил РФ. З 2009 року - заступник командувача Повітрянодесантними військами. Учасник бойових дій, нагороджений багатьма орденами і медалями. Одружений, виховав сина.

Як повідомлялося раніше, у штабі АТО заявляли, що у Дебальцевому триває бойова операція, противник нищить інфраструктуру. 

Залиште свій коментар