Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ хоче, щоб ОБСЄ узгодила з бойовиками своє озброєння

У РФ зазначили, що розміщувати поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі можливо лише при врахуванні багатьох аспектів

У Кремлі заявляють, що озброєння співробітників місії ОБСЄ на Донбасі має бути узгоджене із бойовиками "ЛНР/ДНР". Про це під час прес-конференції заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише "Уніан".

"Голос" Путіна заявив, що без "прямого діалогу" розміщення озброєних працівників місії на територіях "республік" неможливе.

"Без цього узгодження конкретно ставити питання навряд чи можливо. Головне - це неможливо робити без урахування думки і без відсутності прямого діалогу з тими республіками, з тими територіями, про розміщення на території яких ідеться", - заявив Пєсков.

При цьому, він підкреслив, що до такого питання потрібно підходити, враховуючи багато аспектів, втім, яких саме, Пєсков не повідомив.

Нагадаємо, бойовики самопроголошеної "ДНР" розцінюватимуть розгортання на Донбасі поліцейської місії ОБСЄ як інтервенцію і застосовуватимуть зброю проти неї.

"Якщо у них виникне бажання з'явитися тут озброєними, я буду розцінювати це як інтервенцію і всіх ОБСЄвців, хто буде зі зброєю, буду розстрілювати, щоб у них навіть бажання не виникло прийти сюди з пістолетом", - заявив ватажок "ДНР" Олександр Захарченко, додавши, що моніторингова місія отримала мандат на моніторинг, тому "жоден ОБСЄвець зі зброєю сюди не прийде".

Залиште свій коментар

Вибір редакції