Росія планує провести в "ДНР" кардинальні кадрові перестановки – Тимчук

Ці чутки базуються на останніх подіях в окупованому Донецьку.

У вищій і середній ланці "адміністрації глави ДНР" поширюються чутки про зміну керівного складу "ДНР" в жовтні цього року.  

Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

Зазначається, що ці чутки базуються на останніх подіях в окупованому Донецьку.

"Так, 05.09.2017 в Донецьку відбулася нарада за участю вищого керівництва "ДНР" і представників РФ з питань подальшого розвитку "ДНР". За вказівкою російської сторони, участь в нараді взяло обмежене коло ватажків "ДНР", при цьому, наприклад, лідер громадського руху "Донецька республіка" Д. Пушилін не був на нього допущений", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, у ході наради представники АП РФ не вказали чітких перспектив для "ДНР", проте дали зрозуміти, що стратегічні рішення з цього питання будуть прийматися в Кремлі найближчим часом і будуть пов'язані з кардинальними кадровими перестановками в "ДНР".

Оперативные данные группы "Информационное Сопротивление". Российско-террористические войска уплотняют свои позиции на п...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 11 вересня 2017 р.

Раніше повідомлялося, що у "ДНР" збираються відсторонити так званого "голову верховного суду "ДНР" Едуарда Якубовського. Таке рішення прийнято відповідно до вказівки ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: