Росія планує провести в "ДНР" кардинальні кадрові перестановки – Тимчук

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ці чутки базуються на останніх подіях в окупованому Донецьку.

У вищій і середній ланці "адміністрації глави ДНР" поширюються чутки про зміну керівного складу "ДНР" в жовтні цього року.  

Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

Зазначається, що ці чутки базуються на останніх подіях в окупованому Донецьку.

"Так, 05.09.2017 в Донецьку відбулася нарада за участю вищого керівництва "ДНР" і представників РФ з питань подальшого розвитку "ДНР". За вказівкою російської сторони, участь в нараді взяло обмежене коло ватажків "ДНР", при цьому, наприклад, лідер громадського руху "Донецька республіка" Д. Пушилін не був на нього допущений", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, у ході наради представники АП РФ не вказали чітких перспектив для "ДНР", проте дали зрозуміти, що стратегічні рішення з цього питання будуть прийматися в Кремлі найближчим часом і будуть пов'язані з кардинальними кадровими перестановками в "ДНР".

Оперативные данные группы "Информационное Сопротивление". Российско-террористические войска уплотняют свои позиции на п...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 11 вересня 2017 р.

Раніше повідомлялося, що у "ДНР" збираються відсторонити так званого "голову верховного суду "ДНР" Едуарда Якубовського. Таке рішення прийнято відповідно до вказівки ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції